Şartlar ve Koşullar

Bu bildiri Op. Dr. Murat Üstün’ün (“Dr. Murat Üstün”) genel gizlilik ve telif hakkı bildirimidir. Bu web sitesinde Dr. Murat Üstün çevrimiçi bilgiler sunmaktadır. Bu siteye erişerek aşağıdaki yasal şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Gizlilik Politikamız

Gizlilik politikamız için şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz: https://drmuratustun.com/gizlilik-politikasi/

Telif Hakkı Bildirimi

Dr. Murat Üstün web sitesinde yer alan metin ve görsellerin tamamı (“İçerik”) Dr. Murat Üstün’e aittir ve Fikri Mülkiyet Hakları Yasası ile korunmaktadır. Bu mülkiyet hakkı sitenin herhangi başka bir kullanıcısına geçmez ve bu web sitesi, mülkiyet hakkını elinde bulunduran Dr. Murat Üstün’e veya bu sitedeki mülkiyet haklarını elinde tutan üçüncü taraflarda bulunur.

İşbu web sitesinde bulunan içerik, Dr. Murat Üstün’ün yazılı ön izni olmadan yeniden oluşturulamaz, bir geri alma sisteminde saklanamaz, herhangi bir doğal dile veya bilgisayar diline çevrilemez, herhangi bir biçimde ve herhangi bir vasıtayla (elektronik, mekanik, fotoğrafik, kayıtlı veya başka şekilde) yeniden aktarılamaz, satılamaz veya dağıtılamaz. İçeriği satamaz, değiştiremez, kamusal veya ticari herhangi bir amaç doğrultusunda çoğaltamaz, sergileyemez, aleni olarak ifa edemez, dağıtamaz veya başka şekilde kullanamazsınız. Bu siteyi ve herhangi bir içeriğini “şekillendiremez” ve sitenin herhangi bir kısmını bir sunucuya kopyalayamazsınız.

İçeriğin farklı mecralarda paylaşılması veya kopyalanması bir şekilde bu web sitesinin (https://drmuratustun.com) kaynak gösterilmesini (HTML köprüsü ile) gerektirir.

Ticari Markalar

Herhangi bir Dr. Murat Üstün logosunu veya ticari markasını Dr. Murat Üstün’ün yazılı ön onayı olmadan hiçbir şekilde sergileyemez veya kullanamazsınız.

Feragatname

Dr. Murat Üstün, işbu web sitesinin kullanımı ile ilgili veya site tarafından sağlanan içeriklerle ilgili sağlanan sonuçlara ilişkin herhangi bir beyanda bulunmaz. Bu nedenle bu sitenin kullanımı sizin kendi sorumluluğunuz altındadır.

Bu web sitesinde yer alan bilgilerin hiç biri doktor tavsiyesi, muayenesi veya tedavisi yerine geçmez. Sağlık durumunuza ilişkin herhangi bir adım atmadan önce muhakkak doktorunuza danışmalısınız.

Yazar: Op Dr Murat Üstün

Dr. Murat Üstün, İstanbul Bariatric Center'ın (IBC) kurucusu ve obezite cerrahisi ekibi lideridir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi'nde uzmanlığını yapmış, 100'ün üzerinde obezite cerrahisi ile ilgili ulusal ve uluslararası kongrede yer almıştır. Murat Üstün ve İstanbul Bariatric Center ekibi, gastrik bypass, tüp mide ameliyatı, mide balonu ve duodenal switch ile biliopankreatik derivasyon dahil olmak üzere çeşitli tıbbi prosedürler uygulamaktadır. Farklı şekilde gerçekleştirilen bu işlemler midenin aldığı gıdaları sınırlayarak hastanın kilo vermesine yardımcı olur. Ameliyatlar Joint Commission International (JCI) onaylı bir hastanede gerçekleştirilir. Murat Üstün, tüm kadrosu ile birlikte ana hedef olan hastanın sağlığına ve güvenliğine büyük önem vermekte ve bunun, mükemmellik denkleminin bir parçası olduğuna inanmaktadır.

Tüm Yazıları →