Bariatrik Cerrahi Sonrası Mide Bulantısı İçin Çay

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Malzemeler:

1 Tatlı Kaşığı Ebegümeci ( Mide bulantısı ve kusmaları önler. Bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar , mide ağrısına iyi gelir)

1 Tatlı kaşığı Taze kök zencefil rendesi ya da çay kaşığının ucuyla kuru toz zencefil ( Bulantı için en etkili bitkilerdendir.)

3 tane ince doğranmış Kamkat ( Güçlü bir bulantı gidericidir.)

Tüm Malzemeyi Kaynatılıp birkaç dakika beklemiş 1 su bardağı suya ekleyin. 15 dakika bekledikten sonra süzüp yemeklerden 30 dakika öncesinde için.

Bunlara da göz atmak isteyebilirsiniz >>

Op Dr Murat Üstün

Op Dr Murat Üstün

Dr. Murat Üstün, İstanbul Bariatric Center'ın (IBC) kurucusu ve Türkiye'nin en yetkin obezite cerrahisi uzmanlarındandır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi'nde uzmanlığını yapmış, 100'ün üzerinde obezite cerrahisi ile ilgili ulusal ve uluslararası kongrede yer almıştır. Murat Üstün ve İstanbul Bariatric Center ekibi, gastrik bypass, tüp mide ameliyatı, mide balonu ve duodenal switch ile biliopankreatik derivasyon dahil olmak üzere çeşitli tıbbi prosedürler uygulamaktadır. Farklı şekilde gerçekleştirilen bu işlemler midenin aldığı gıdaları sınırlayarak hastanın kilo vermesine yardımcı olur. Ameliyatlar Joint Commission International (JCI) onaylı bir hastanede gerçekleştirilir. Murat Üstün, tüm kadrosu ile birlikte ana hedef olan hastanın sağlığına ve güvenliğine büyük önem vermekte ve bunun, mükemmellik denkleminin bir parçası olduğuna inanmaktadır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Op. Dr. Murat Üstün'ün yazılarından anında haberdar olun!

Obezite ile ilgili bilgilere anında ulaşın ve en yeni gelişmeleri yakından takip edin.